Перехід на інноваційну платформу SAP S/4HANA

SAP S/4HANA — це програмне забезпечення ERP четвертого, запропонованого компанією «Benoy» у Києві, яке дозволяє підприємствам охоплювати та контролювати їхні щоденні процеси — від маркетингу до бухгалтерії, від логістики до людських ресурсів до закупівель та збуту. Підприємства можуть оперувати SAP S/4HANA локально або в хмарній версії через Інтернет.

 

Експерти називають продукт «пакетом ERP в режимі реального часу», оскільки система здатна аналізувати та обробляти інформацію та дані в режимі реального часу. Починаючи з 2017 року, клієнти компанії «Benoy» вже мали змогу використовувати запропонований продукт у галузі бухгалтерського обліку.

Принцип міграції SAP S/4HANA

Міграція SAP S/4HANA необхідна для всіх підприємств, які на даний момент використовують бізнес-пакет SAP ERP — підтримка продукту SAP ERP завершиться у 2025 році. Існує достатньо часу для переходу на нову платформу, яка дозволяє підприємствам рухатись вперед розумними темпами. Більшість організацій швидко переходять до S/4HANA через значні переваги можливості отримання аналізів та ділової інформації у реальному часі, що допомагає краще приймати рішення. Користувачі високо оцінюють інтерфейс Fiori, який може бути персоніфікованим, та завдяки якому інтелектуальну систему легко використовувати з будь-якого пристрою.

Кроки для переходу до SAP S / 4HANA

Міграція SAP S/4HANA — це процес, який складається з трьох етапів, включає: оцінку, паралельну оптимізацію та трансформацію бізнесу.

1. Крок перший: Оцінка

 

Першим кроком для міграції S/4HANA є проведення повної оцінки перед міграцією. Ця оцінка визначає проблеми, пов'язані з процесом міграції, та встановлює графік міграції. Перехід до хмарного продукту SAP S/4HANA — найкращий шлях міграції, оскільки не виникає проблем з установкою ПЗ, які можуть спричинити проблеми з локальними системами.

2. Крок другий: Паралельна оптимізація

 

Найкраща практика міграції — скопіювати поточну систему SAP ERP до тимчасової версії SAP S/4HANA, що функціонує у хмарі, а потім паралельно запустити обидві системи. Цей підхід до міграції з низьким рівнем ризику дозволяє оптимізувати оновлену систему S/4HANA для ведення ділових операцій у тестовому середовищі перед тим, як вийти із системи старої ERP SAP.

3. Крок третій: Трансформація бізнесу

 

Після успішної початкової міграції на хмару SAP S/4HANA, інноваційні модулі можуть бути розгорнуті для використання нових можливостей для трансформації підприємства. Охоплення цих можливостей дозволяє підприємствам створювати інноваційні рішення з доданою вартістю, які зараз стають можливими.

 

Попередні SAP ERP-системи також можуть працювати з зовнішніми базами даних (наприклад, Oracle, IBM або Microsoft) — але переходу на новітнє програмне забезпечення у найближчому майбутньому неможливо буде уникнути.

Добавить комментарий:

перезагрузить код
ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
Комментариев: 0Просмотров: 44
Комментариев: 0Просмотров: 19
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Комментариев: 0Просмотров: 3418
Комментариев: 0Просмотров: 4621
Комментариев: 0Просмотров: 4158
Комментариев: 0Просмотров: 3563
Комментариев: 0Просмотров: 3466
Комментариев: 0Просмотров: 4363
Комментариев: 0Просмотров: 4249
Комментариев: 0Просмотров: 3374
Комментариев: 0Просмотров: 3615
Комментариев: 0Просмотров: 3280
Комментариев: 0Просмотров: 3910
Комментариев: 0Просмотров: 3252
Комментариев: 0Просмотров: 4267
ТОПновости
16.07.2021 - 15:33
Комментариев: 0Просмотров: 44
29.07.2021 - 15:45
Комментариев: 0Просмотров: 19

Яндекс.Метрика