Комфортний сон – запорука здоров'я: який придбати диван

Нерідко диван купують для того, щоб на ньому спати. Тут можна ознайомитись з асортиментом сучасних та якісних диванів на будь-який смак. Компанія «Mebli CITY» пропонує дивани у різних стилях. Оскільки диван має призначатись для щоденного сну, потрібно взяти до уваги багато моментів, які допоможуть обрати модель дивана.

 

Яким має бути диван для сну

 

У першу чергу слід визначитись із необхідними габаритами спального місця. Для однієї особи ширина спального місця може не перевищувати 120 см, а от для двох осіб вона має бути не менше 140 см. Висота ліжка має бути на 15-20 см більше росту людини, що планує спати на ліжку. Тільки правильний підбір розмірів дивана забезпечить здоровий та комфортний сон.

 

Перед покупкою слід виміряти приміщення, де планують встановити диван. Краще за все розміряти розташування усіх необхідних меблів, щоб залишилось достатньо вільного місця у кімнаті. Це допоможе підібрати оптимальну модель під конкретне приміщення. Після з’ясування розміру дивана потрібно визначитись із типом трансформацій, яких сьогодні виділяють три види:

  • розкладний;
  • висувний;
  • поворотний.

 

До розкладних відносять моделі «книжка» та «клік-клак». Ці варіанти не є легкими конструкціями й вирізняються невеликою вартістю. Тим, хто бажає мати додаткове місце для зберігання речей, сподобається наявність великого ящика для білизни або інших речей. Такі моделі краще доповнювати матрацами, що забезпечать пряму й рівну поверхню для сну.

 

До викатних диванів належать моделі з механізмами дельфін, єврокнижка. Подібні дивани вирізняються своєю легкою трансформацією. Спальне місце має рівну поверхню, що забезпечить належний комфорт для щоденного сну.

 

До поворотних механізмів належать моделі-акордеони. Це якісні дивани, що вирізняються відносно високою вартістю та надійністю. Спосіб розкладання дозволяє отримати рівне спальне місце без утворення складок та нерівностей. Слід зауважити, що подібні моделі рідко доповнюються додатковим місцем для зберігання, що можна віднести до недоліків конструкції. Це найкращий варіант для щоденного сну.

 

Наповнення дивана

 

Однією з характеристик, що працюють на комфорт м’яких меблів, виступає наповнювач. Найчастіше використовують поролон. Якісний матеріал дозволить тривалий час насолоджуватись комфортом спального місця, яке не буде піддаватися деформаціям.

 

Як наповнювач може виступити ортопедичний блок. Вартість виробу дорожча за поролоновий аналог, але і якість сну буде набагато вища. Товщина матраца має бути не менше 15 см і складатись із декількох прошарків комбінованих матеріалів, що забезпечить належну підтримку спини людини під час сну.

 

Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує купити якісні дивани під будь-які потреби та гаманець. У магазині Ви знайдете дивани для різноманітного призначення, як для щоденного сну, так і для відпочинку.

Добавить комментарий:

перезагрузить код
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Комментариев: 0Просмотров: 3470
Комментариев: 0Просмотров: 4694
Комментариев: 0Просмотров: 4212
Комментариев: 0Просмотров: 3642
Комментариев: 0Просмотров: 3528
Комментариев: 0Просмотров: 4425
Комментариев: 0Просмотров: 4303
Комментариев: 0Просмотров: 3439
Комментариев: 0Просмотров: 3683
Комментариев: 0Просмотров: 3334
Комментариев: 0Просмотров: 3969
Комментариев: 0Просмотров: 3308
Комментариев: 0Просмотров: 4329
ТОПновости

Яндекс.Метрика